Žiema žiema bėk iš kiemo...

Vievio pradinės mokyklos 2 PUG vaikučiai, pedagogai aktyviai ruošėsi Užgavėnių šventei. Grupėje visą savaitę kalbėta apie šventės tradicijas: Morės deginimą, Kanapinio ir Lašininio dvikovą, persirengėlius, blynų valgymą, didelį triukšmą, skambią ir įvairią šventės muziką.

Vaikai su tėveliais kirpo, spalvino kaukes, galvojo apie aprangą, galvos apdangalus, kad šventės dieną atrodytų kiekvienas kuo originaliau, išradingiau.Po pusryčių,  mažieji persirengėliai kartu su pedagogėmis  Rasa Gintutiene ir Kristina Blaževičiene, dainuodami „Gaspadine, šių namelių, susimylėk dėl svetelių, duok duok ką turi,kad širdelė būt rami“ aplankė mokyklos administraciją ir 1 PUG grupės draugus, kur buvo pavaišinti saldumynais. Pasilinksminę, grįžę į grupę, vaikai dar ilgai juokavo, krėtė pokštus, stebėjo Lašininio ir Kanapinio kovą, šoko dainavo, skandavo ,,Žiema žiema bėk iš kiemo“. Užgavėnių šurmuliui visi tikisi, kad žiema nebesugrįš ir kad netrukus sulauksime pavasario.