Vievio pradinėje mokykloje paminėta Tolerancijos diena

Tu neverk, kai juokiasi kiti.
Nesustok tikėti savimi.
Ir nesvarbu ar baltas, ar tamsus.
Juk svarbiausia – kad esi žmogus.
(„Himnas Tolerancijai“, A. Petrauskaitė)
Lapkričio 16 – ąją šiais Tolerancijos dienos himno žodžiais prasidėjo pirmoji pamoka Vievio pradinės mokyklos klasėse.Mokykla kiekvienais metais tradiciškai prisijungia prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti iniciatyvos, kurios metu visos  Lietuvos ugdymo įstaigos kartu kviečiamos paminėti šią svarbią dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simboliu buvo pasirinktas paukštis. Gamindami paukščius, mokiniai su klasės mokytojomis aptarė žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę, kalbėjo apie pakantumą kitam, kitokiam, gebėjimą gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti priimti kitą, nuo pat mažens svarbu suprasti, kad kiekvienas žmogus yra ypatingas, unikalus ir vertas pagarbos.
Klasių sukurti tolerancijos paukščiai nutūpė į socialinės pedagogės Ingos Šimkuvienės paruoštą stendą, esantį mokyklos foje. Vaikų pagamintais paukščiais galėjo pasigrožėti visi, kurie tą dieną užsuko į mokyklą.
Dėkojame visai Vievio pradinės mokyklos bendruomenei už susitelkimą siekiant bendro tikslo - paminėti Tolerancijos dieną.

Vievio pradinės mokyklos
                                                                   socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė