Veiksmo savaitė

Kovo 19 dieną  Vievio pradinėje mokykloje, kaip ir visose Lietuvos  įvairiose ugdymo įstaigose, startavo visą savaitę, t.y. kovo 19-25d., truksianti „Veiksmo savaitė Be patyčių - 2018“.  Mokyklos bendruomenę džiugina bendras visų mokyklos mokinių darbas – „Veiksmo savaitės“ linksmas veidelis .
Veiksmo savaitės Be patyčių tikslas - atkreipti dėmesį į patyčias, užkirsti joms kelią, padėti vaikams spręsti patyčių situacijas, neleisti joms atsirasti.
Šių metų  Vievio pradinės mokyklos mokiniai visą savaitę klausosi pamokančios istorijos „Skruzdėliuko Aniceto nuotykiai, kad niekas nesityčiotų“. Po kiekvienos dienos skaitynių klasių kolektyvai  su klasių vadovais aptaria perskaitytą situaciją, pasiaiškina.
Labai džiugu, kad šiemet keturios Vievio pradinės mokyklos klasės įgyvendina akredituotą ankstyvosios prevencijos programą „Obuolio draugai“, kuri yra skirta vaikų emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų ugdymui.

Vyr. socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė