Vasario 16 - oji

Jau antrus metus Vievio pradinė mokykla prisijungia prie LR Prezidentės kvietimo Vasario 16 d. švęsti išradingai ir prasmingai.

Šiais metais pasirinkdama netradicinę, vaikams patraukliausią formą – piešimą - visa bendruomenė minėjimui susibūrė pasipuošusi trispalvėmis, gera nuotaika, šypsenomis. Skambant pakiliai muzikai, gražiausiomis spalvomis ir idėjomis pražydo mokyklos koridoriai - nupieštas ilgiausias mokyklos istorijoje piešinys, kurio bendras ilgis siekia 50 m.
Išradingai ir prasmingai paminėtos 96-osios Valstybės atkūrimo metinės.Tai vienas iš žingsnių įgyvendinant Elektrėnų savivaldybės finansuojamą tautinio ir pilietinio ugdymo projektą „Lietuva mus augina“. Mūsų Tėvynės labui įveiktas bendras darbas pasiliks mokyklos istorijoje ir mūsų širdyse.

Direktoriaus pavaduotoja Inga Šumskienė ir mokytoja Laima Stasiūnienė