Tradicinė pirmokų šventė

Gegužės 29 dieną pirmokai sukvietė visus pasisvečiuoti muzikinėje pasakoje "Dangus griūva". Mokyklos sporto salė trumpam pavirto gražiu gamtos kampeliu, kurį nušvietė šilti saulės spinduliai. Scena pražydo margaspalvių gėlių pieva. Gausiai susirinkę žiūrovai - tėveliai, močiutės, seneliai, mokyklos darbuotojai -  nekantriai laukė pasakos pradžios.
Nuskambėjus pirmiems akordams į salę sugužėjo katinėliais, šuniukais, žąsiukais ir kalakutais, ropėmis, meškutėmis, bitutėmis, kiškučiais, Jonukais ir kumeliukais pavirtę pirmokai. Užburti  originaliai pateiktos lietuvių liaudies kūrybos: dainelių, šokių, žaidimų, smulkiosios tautosakos kartu patyrėme katinėlio nuotykius, kuriuos vainikavo netikėtai smagi pabaiga – bendras šokis.
...ir aš ten buvau -  valgiau, gėriau,  per barzdą taukai varvėjo, nieko burnoj neturėjau. Visi šoko  ir ūžė,  ir trypė,  ir puotavo, kad šoko, tai šoko -  visas vyžas nuplėšė! O ten pasiviešėjus, ant dovanoto pyraginio arkliuko parjojau,  viską ką girdėjau ir mačiau,  žodis į žodį papasakojau...
                                                                             Mokytojos L. Stasiūnienė, R. Kalvinskienė ir A. Pranukevičienė