Tolerancijos savaitė

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau dvyliktus metus inicijavo Tarptautinės Tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą Lietuvoje.
      Visas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklas ir švietimo įstaigas kvietė prisijungti. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai.  Šiemet Tolerancijos simboliu tapo knyga. Per pamokas mokiniai piešė piešinius, kaip jie suprantą toleranciją, vyko pokalbiai. Vėliau kiekviena klasė savo nupieštus piešinius kabino ant klasės durų. Lapkričio 17 dieną visi piešiniai buvo surinkti ir surišti į knygą. Taip Vievio pradinė mokykla dar vienus metus pilietiškai paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną.
   Dėkoju visiems prisidėjusiems prie Tolerancijos dienos paminėjimo. Manau, jog kuo anksčiau mokiniai supras ir žinos tolerancijos žodžio reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje.
                                                                                                            Socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė