Tolerancijos savaitė mokykloje

Tarptautinę Tolerancijos dieną Lietuvoje mini daugiau nei 870 bendrojo ugdymo įstaigų, tame tarpe ir VIEVIO PRADINĖ MOKYKLA, tai pasitikime Ją

su TOLERANCIJOS GĖLIŲ žiedais!

Mokytojos klasėse aptarė su mokiniais žodžio „tolerancija“ prasmę ir reikšmę. Integravo veiklą į mokyklos ugdymo procesą. 3-4 kl. mokiniai kartu su psichologe R. Peredniene ir soc. pedagoge A. Marcinkevičiene žiūrėjo filmą, ieškojo tolerancijos/netolerancijos pavyzdžių, aptarė, diskutavo šia tema.

Lapkričio 15 d. mokiniai ir mokytojos klasių  duris  papuošė ryškiaspalvėmis, įvairialapėmis gėlėmis, kurios vainikavo visos savaitės skleidžiamą gėrį. Manome ir tikimės, kad tas gėris lydės mus visus metus, diena iš dienos, kaip lašas po lašo, kapsės ir primins mums gerumo žodžius, kurie liko mūsų širdyse.

Psichologė R. Perednienė ir soc. pedagogė A. Marcinkevičienė