Šviesos diena

Šiais metais gruodžio 12 d. tradiciškai paminėjome Šviesos dieną. Prie Kalėdų eglutės susirinkusiems pirmokams ir PUG vaikučiams „liepsnelės“ Meda ir Gustė  papasakojo, kaip senovės lietuviai gerbė ugnelę ir jos globėją Gabiją.

Krikščionybės laikais ugnies globėja tapo Šv.Liucija, kurios gyvenimo istoriją visi išgirdome prie eglutės. Kaip šios šventės simbolis pirmokėlių ir PUG grupių mokytojoms  buvo įteiktos žvakės. Visiems palinkėta jaukių ir ramių švenčių. Šventės pabaigoje iškilmingai įžiebta eglutė.

Po to „liepsnelės„ Meda ir Liepa į kiekvieną klasę nunešė I PUG grupės darytas žvakides su jose degančiomis žvakutėmis ir nuoširdžiausius palinkėjimus.Taip pat buvo pasveikinti ir kiti mokyklos bendruomenės nariai.

Anglų kalbos mokytoja D. Pukalskienė