Šviesos diena

Gruodžio 13d. tradiciškai paminėjome Šviesos dieną. Prie šventiškai papuoštos eglutės susirinko pirmokėliai. Po grakštaus "snaigių" šokio nuskambėjo eilės apie ugnelę. Šviečiančiomis karūnomis pasidabinę, ugnies deivės ir globėjos  Gabija ir  Liucija papasakojo, kaip senovės lietuviai gerbė ugnelę. Mokyklos direktorė Alma Reklaitienė pasveikino susirinkusius, priminė Šviesos dienos tradicijas ir su keletu drąsiausių pirmokėlių įžiebė Kalėdų eglutę. Pasidžiaugę spindinčia eglute ir padainavę jai dainelę, vaikučiai išsiskirstė į klases nešini žibintais - šviesos ir gėrio simboliais. O ugnelės globėjos  Gabija ir Liucija aplankė kiekvieną klasę ir visą mokyklos bendruomenę  bei įteikė po žibintą, palinkėjo ramaus Kalėdų laukimo.  Dėkojame 4b klasės mokinėms Meidai Granickytei ir Vainetai Klerauskaitei už puikiai pravestą šventę.  Renginį ruošė direktorė Alma Reklaitienė, mokytojos Giedrė Stankienė, Dijana Petkevičienė ir Dalia Pukalskienė.

Mokytoja  Dalia Pukalskienė