ŠVIESOS DIENA

Gruodžio 13d. tradiciškai  mokykloje šventėme Šviesos dieną. Ta proga pirmokėliai susirinko prie gražiai papuoštos mokyklos eglutės. Čia jie klausėsi  trečiokų Vainetos, Meidos, Aisčio ir Martyno skaitomų eilių, pasakojimų, kodėl gruodžio 13-ąją švenčiame Šviesos dieną, minė mįsles apie saulę, ugnį, šviesą. Kiekvienai klasei buvo įteikta žvakelė, Šviesos Dienos ir sugrįžtančios saulės simbolis. Šventės pabaigoje pirmokai kartu su mokyklos direktore Alma Reklaitiene įžiebė Kalėdų eglutę.
O šaunieji trečiokai aplankė kiekvieną klasę, mokyklos bendruomenės narius ir padovanojo žvakeles ir šventinius linkėjimus.
Aplankėme ir kaimynus. Pasveikinome ir įteikėme žvakeles Vievio meno mokyklos ir Vievio seniūnijos darbuotojams.

Vyr. mokytojos G.Stankienė , D.Pukalskienė