Šviesos diena

Mūsų mokykla turi seną tradiciją paminėti Šviesos dieną. Gruodžio 14d.vaikučius, einančius į mokyklą, pasitiko  šviečiantys žibintai. Pirmokėliai su savo mokytojomis susirinko prie puošnios mokyklos eglutės. Po užburiančių fleitos garsų visi susikaupę  stebėjome sakralinį mažųjų šokėjų šokį.

Trys ,,liepsnelės“ papasakojo, kaip senovės lietuviai gerbdavo ugnį ir kodėl švenčiame Šviesos dieną. Pirmokėliai padeklamavo eiles apie ugnelę. Po to pirmokėliams buvo įteiktos popierinės liepsnelės. Jų mokytojoms  įteikti žibintai su degančia liepsnele, kaip šviesos ir saulės laukimo simboliai. Šventės pabaigoje visi kartu įžiebėme kalėdinę eglutę ir palinkėjome vieni kitiems ramaus ir jaukaus švenčių laukimo. Dėkojame šokio mokytojai Dijanai Petkevičienei už paruoštą šokį ir visiems mokiniams, dalyvavusiems šventėje.

Vyr. mokytojos Giedrė Stankienė ir Dalia Pukalskienė