Švaraus oro diena

„Mes už švarų orą!” – skanduodami tokį šūkį ir nešini plakatais, kuriuose pavaizdavo gamtos ir švaraus oro naudą žmogui, į mokyklos kiemą sugūžėjo Vievio pradinės mokyklos mokiniai.

Vaikai drąsiai komentavo savo piešinius: „gamta sukūrė žmogų, mes turime ją saugoti,. „gera, kai viskas švaru: ir gamta, ir oras, ir lietus...“, „jei kvėpuosime švariu oru, būsime sveiki“, „mes patys atsakingi už mus supančią aplinką“, ‚mums patinka vanduo, saulė ir grynas oras“. Šviesios vaikų mintys, pasakojimai ir darbeliai visą mokyklos bendruomenę nuteikė saugoti tai, kas brangiausia, savo miestelio aplinką.

Soc. padagogė       Asta Marcinkevičienė