Susitikimas su rašytoju

2018m. kovo  1 d. Vievio pradinėje  mokykloje svečiavosi  rašytojas Vytautas  Račickas, mokiniams  gerai  pažįstamas iš  mokyklos  bibliotekoje  esančių  knygų.
,,Gyveno  kartą  Lukošiukas“, ,,Šokoladas  iki pirmadienio“, ,,Jos  vardas  Nippė“ ir
kt. Šios  ir  kitos  rašytojo  Račicko  knygos  yra  vienos  iš  skaitomiausių. Ypač  populiari  knyga ,,Gyveno  kartą  Lukošiukas“. Ją  skaito ne  tik antrokai  - ketvirtokai, bet  ir  pirmokėliai. Susitikime  su  rašytoju  dalyvavo 3 – 4 kl. mokiniai, mokyklos direktorė Alma Reklaitienė, direktoriaus  pavad. Inga  Šumskienė,   mokytojos.
Rašytojas papasakojo  apie  savo  kūrybą, pristatė naujausias  knygas, atsakė į vaikus  dominančius  klausimus. Mokiniai  ir  mokytojos džiaugėsi  įsigiję rašytojo  knygų su  autografais.
Susitikimui skirtas  laikas prabėgo gana greitai. Mokiniai palinkėjo rašytojui sėkmingos  kūrybos, padėkojo už įdomiai, turiningai  praleistą  popietę.

Bibliotekininkė Birutė Lančinskienė