SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJA ZITA GAIŽAUSKAITE

Balandžio 21 d. Vievio pradinėje  mokykloje  svečiavosi poetė  Zita Gaižauskaitė.
Į literatūrinę  popietę  tema ,,Pavasario linksmybės“  susirinko pirmųjų ir  antrųjų  klasių  mokiniai su savo  mokytojomis.  Prisistačiusi kaip  ,,Velykų  bobutė“,
Rašytoja pradėjo linksmus  žaidimus su  vaikais, paversdama juos  savo  eilėraščių  personažais. Vaikai džiaugėsi  tapę ,,geniais“, ,, gandrais“, ,,zylutėmis“,  ,,voveraitėmis“ ir  kitais miškų, bei laukų  gyventojais.

Antroje  renginio dalyje Zita  Gaižauskaitė prisistatė kaip  poetė. Ji pasakojo  apie  savo  kūrybą, deklamavo  žaismingus, vaizdinga  kalba  parašytus  eilėraščius. Vaikams  buvo įdomu, rašytojai jie uždavė  daug  klausimų.
Mokiniai ir  mokytojos džiaugėsi  susitikimu su nuoširdžiu , įdomiu  žmogumi, knygelėmis  su  autorės  autografais. Turėjome  gražią, turiningą  popietę!...

Bibliotekininkė Birutė  Lančinskienė