SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJA VILIJA DOBROVOLSKIENE

Vievio pradinės  mokyklos bibliotekoje 2017m. spalio 18 d. svečiavosi  poetė  Vilija Dobrovolskienė. Susitikime  su  poete  dalyvavo 3a,  3c,  3d klasių  mokiniai  ir jų mokytojos. Trečiųjų  klasių mokiniai,  pritariant  visiems  susirinkusiems, pasveikino poetę Lauros  Remeikienės  daina  ,,Ruduo“. Savos  kūrybos  eilėraštuką  padeklamavo  3c kl.mok. Kajus Vaicekauskas, eilėraščius  apie  rudenį – 3a kl, Ernesta  Neverovska  ir Nojus  Ambroževičius. Vėliau užsimezgė įdomus draugiškas vaikų  ir  rašytojos  pokalbis. Rašytoja  papasakojo  apie  savo  kūrybinę  veiklą, parodė  vaikams skirtas  savo  knygeles, paskaitė  keletą  eilėraščių, atsakinėjo  į  klausimus. Ypač vaikams  įdomu  buvo,  kaip  sukuriami  ir  rašomi  eilėraščiai, ar  ateityje poetė  dar parašys  eilėraščių  vaikams. Linksmi,  šmaikštūs atsakymai visiems  labai  patiko ir  sužadino  norą pamėginti  kurti  patiems.
   Susitikimui  skirtas  laikas   praleistas   turiningai,  pakilioje  nuotaikoje. Mokiniai  padėkojo  rašytojai,  atsisveikindami  palinkėjo  jai  ,,gero  rašymo“, sveikatos  ir  kūrybinės  sėkmės

Bibliotekininkė B.Lančinskienė