Susitikimas su inspektore

Spalio 3 d. Vievio miesto bibliotekoje vyko susitikimas su Elektrėnų policijos komisariato nepilnamečių reikalų inspektore Evelina Bliūjiene.
Susitikime dalyvavo 4a, 4b ir 4c klasės mokiniai ir jų mokytojos.
Inspektorė kalbėjosi su mokiniais apie saugų elgesį ir patyčias. Atkreipė mokinių dėmesį, kad net pravardžiavimasis yra  tyčiojimasis iš draugo, priminė mokinių ir jų tėvų atsakomybę už netinkamą elgesį. Primintos saugaus eismo taisyklės, atšvaitų svarba, dviratininko taisyklės.
Mokiniai stebėjo filmą apie Elektrėnų policijos komisariato darbą. Ketvirtokai aktyviai dalyvavo pokalbyje. Dalis jų buvo apdovanoti atšvaitais.
                                                                                                                                                          Mokytoja B. Kulėšytė