Skaitovų konkurso I etapas

Balandžio 3-4 d. mokykloje  vyko jau tradicija tapęs skaitovų konkurso I etapas. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, susidomėjimą poezija, lavinti sceninės kalbos įgūdžius.

Į konkursą susirinko didelis būrys meninio žodžio mylėtojų: 14- kl.-32, PUG-21 skaitovas. Nemaža dalis mokinių šiame konkurse dalyvavo jau ne pirmus metus, galbūt todėl vaikai jautėsi gana drąsiai, nejautė didelio jaudulio.
      Laureatais buvo paskelbti:
1-4 kl. mokiniai:
  • 1a klasės mokinys V. Balašov (mokytoja R. Kalvinskienė)
  • 2a klasės mokinė E. Narbutaitė (mokytoja V. Davidavičienė)
  • 4a klasės mokinė E. Martišauskaitė (mokytoja G. Matonienė)
  • 4c klasės mokinys M. P. Kinderevičius (mokytoja D. Stasiūnienė
  • 3a klasės mokinys K. Jankūnas (mokytoja G. Vilkelienė)
PUG ugdytiniai:
  • A. Arlauskas (pedagogė S. Kunauskienė)
  • A. Sajietaitė (pedagogė R. Postnovienė)
  • G. Ambraževičiūtė (pedagogė S. Kunauskienė)
  • D. Valantas (pedagogė R. Junevičiūtė)
  • S. Zagorskaitė (pedagogė R. Junevičiūtė)
 Jaukią ir šiltą renginio atmosferą papildė konkurso viešnia – mokytoja Birutė Gruzdienė.
Susirinkusieji viso renginio metu buvo sužavėti skaitoma poezija bei aplodismentais palaikė jaunuosius skaitovus.
Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir  linkime jauniesiems skaitovams kūrybos džiaugsmo ir sėkmės Elektrėnų savivaldybės mažųjų skaitovų konkurse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, neformaliam ugdymui Inga Šumskienė