Savaitė be patyčių

Vievio pradinė aktyviai įsitraukė į visoje Lietuvoje kovo 24-30 dienomis vykusią akciją ,,Savaitė  BE PATYČIŲ“.
Pagrindinis tikslas – skatinti draugiškus vaikų, suaugusiųjų tarpusavio santykius ir kurti saugią aplinką, kurioje nebūtų patyčių ir smurto.
Akcijos metu  vyko "DRAUGŲ PAŠTAS", kuris priminė mums apie draugų svarbą. Rašė visi: tėvai, mokiniai, mokytojai. Buvo malonu gauti laišką nuo mums brangių draugų.
Taip pat Vievio gimnazijos mokiniai šią savaitę sveikino pradinukus padovanodami Draugystės apyrankes, taip parodydami, kad jiems rūpi mažieji draugai.
                                                                                                                                     Soc.pedagogė Aistė Apyvalienė