Šauniausių 1 - 4 klasių mokinių metų pasiekimų apdovanojimų šventė

Likus savaitei iki mokslo metų pabaigos, Vievio pradinės mokyklos bendruomenė susibūrė į tradicinę mokinių pasiekimų apdovanojimų šventę. Įveiktas dar vienas laiptelis mokslo ir žinių šalyje. Baigti 2013-2014 m. m. Šventės metu padėkos žodis skambėjo už metų bėgyje nuveiktus darbus. Padėkota visiems tiems, kurie kas rytą dovanojo šypsenas ir tarė „Labas rytas“, tiems, kurie kiekvieną dieną demonstravo savo puikias žinias ir džiugino visus savo nepriekaištingu elgesiu, tiems, kurie II mokslo metų pusmetį mokyklą garsino įvairiausiuose konkursuose. Mokyklos direktorė Alma Reklaitienė 38 mokiniams įteikė padėkas už puikų mokymąsi ir nepriekaištingą elgesį mokykloje.

Pasidžiaugta neformaliojo ugdymo veikla mokykloje. Šiais metais mokyklos „Dainorėlių studijos“ nariai (vadovės D. Stasiūnienė ir L. Stasiūnienė) mokyklą atstovavo festivalyje „Vieversija 2014“, mamos dienai skirtame konkurse, dalyvavo Vievio miesto eglutės įžiebimo šventėje, savivaldybės mokinių dainų konkurse „Dainingiausias pradinukas“. Pastarajame konkurse jie tapo laureatais. Mokyklos šokių kolektyvai (vadovė D. Petkevičienė) dalyvavo savivaldybės Nepriklausomybės atkūrimo dienos, Valstybės atkūrimo dienos, energetikų dienos mamos dienai skirtuose koncertuose, pasirodymus parengė Vievio miesto eglutės įžiebimo šventei, respublikiniam vyrų veteranų salės futbolo turnyrui bei respublikiniam chorų festivaliui. Saugaus eismo „Šviesoforas“ komandai savivaldybėje skirta I vieta (vadovės A. Pranukevičienė ir R. Kalvinskienė). Ji mokyklą atstovavo regioniniame šalies etape. Kaip ir kiekvienais metais, mokykla garsėja sportiniais pasiekimais. Diplomai įteikti už dalyvavimą mokinių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse (vadovės B. Kulėšytė ir J. Malakauskienė) bei savivaldybės mokinių olimpinio festivalio šaškių varžybose (vadovė J. Malakauskienė). Komandos šiose varžybose atitinkamai užėmė II ir I vietas.
     Padėkos įteiktos už asmeninius pasiekimus. Inetai Veličkaitei (mokytoja  L. Stasiūnienė) ir Liepai Markevičiūtei (mokytoja D. Stasiūnienė) įteikti savivaldybės mokinių dailyraščio konkurso II vietos bei Vėtrai Bliūdžiūtei III vietos diplomai. Savivaldybės 4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje Marius Paulius Kinderevičius (mokytoja D. Stasiūnienė) užėmė  I vietą, Titas Labanov (mokytoja G. Matonienė) - II vietą, Urtė Demeškevičiūtė (mokytoja G. Matonienė) - III vietą. Savivaldybės meninio skaitymo konkurso I vietos diplomas įteiktas Mariui Pauliui Kinderevičiui (mokytoja D. Stasiūnienė), II vietos – Viktorui Balašov (mokytoja R. Kalvinskienė), III vietos – Evelinai Martišauskaitei (mokytoja G. Matonienė), paskatinamasis diplomas – Kristijonui Jankūnui (mokytoja G. Vilkelienė). Pasidžiaugta aukštais pasiekimais tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2014“: savivaldybės mokinių „Nykštuko“ grupėje Dovydas Bliujus (mokytoja L. Stasiūnienė) užėmė I vietą ir pateko į Lietuvos geriausiųjų 50-tuką, savivaldybės „Mažylio“ grupėje Marius Paulius Kinderevičius (mokytoja D. Stasiūnienė) užėmė      I vietą, Dominykas Vaitkevičius (mokytoja D. Stasiūnienė) – II vietą, Vilius Karsokas (mokytoja G. Stankienė) – III vietą.
Šventę vainikavo „Dainorėlių studijos“ bei mergaičių šokio kolektyvo narių pasirodymai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, neformaliam ugdymui Inga Šumskienė