AKCIJA „SAUGIAI Į MOKYKLĄ – SAUGIAI Į NAMUS“

Rugsėjo 10 – 14 dienomis Vievio Jurgio Milančiaus pradinėje mokykloje vyko jau nuolatine tapusi saugaus eismo mokomoji akcija PUG, 1 ir 2 klasių mokiniams. ,,Saugiai į mokyklą, saugiai į namus“. Džiaugiames, kad prie tradicinės akcijos prisijungė ir Elektrėnų policijos komisariato pareigūnė Erika Čaikovskaja, kuri pravedė „Saugaus eismo“ pamokėles 1 – 2 klasių mokiniams. Pamokėlių metu mokiniai kartu su policijos pareigūne stebėjo vaizdinę medžiagą, atlikinėjo praktines užduotėles, kad mokiniai geriau įsimintų saugaus elgesio kelyje taisykles, mokyklos sporto salėje vyko praktiniai užsiėmimai. Jų metu mokinai mokėsi saugiai pereiti įvairias gatves,  nustatyti ir įvertinti pavojų gatvėse, teisingai segėti atšvaitus.
Rugsėjo 11, 14 dienomis priešmokyklinio ugdymo mokiniai kartu su mokyklos socialine pedagogė Inga Šimkuvienė mokėsi saugiai pereiti pėsčiųjų perėją, esančią šalia mokyklos.