Rugsėjo 1 - oji mūsų mokykloje...

„Ant rudenėjančio dangaus  pripieškim saulės spindulių,
       kad nebeliūdintų žmogaus rugsėjo žingsniai ir tikėkim,
       dienų spalvotame fone bus gera plaukt rudens upe“

Saulėtą ir šiltą rugsėjo 1-osios rytą Vievio Šv. Onos bažnyčioje susirinko virš 300 Vievio pradinės mokyklos mokinių su tėveliais. Po šventų mišių, kurias laikė kunigas Povilas Tekorius, Vievio miesto aikštėje visi spalvotom kreidelėm kūrė piešinius Lietuvai ir draugiškai susikabinę rankomis dainavo M. Mikutavičiaus dainą „Trys milijonai“, taip paminėdami Baltijos kelio 25-ąsias metines. Vėliau grojant maršo ritmams vyko iškilminga Šeimų eisena, kurios metu Vievio gimnazijos abiturientai vedė pirmų klasių mokinukus  į  Vievio pradinę mokyklą.  Mokyklos kieme skambant Lietuvos Respublikos bei Vievio pradinės mokyklos himnams iškeltos Lietuvos trispalvė ir mokyklos vėliava.

Šventę vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir neformaliam ugdymui Inga Šumskienė ir linkėjo mokiniams sėkmingo skrydžio į mokslo pažinimo kelią. Pirmiausia visą didelę mokyklos bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė Alma Reklaitienė ir pirmų klasių mokiniams įteikė pasus. Sveikinimo žodį tarė Elektrėnų savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė bei Vievio miesto seniūnas Zenonas Pukėnas. Taip pat visus pasveikino buvęs mokinys Tadas Šumskas įteikdamas dovaną mokyklai – paveikslą „Žalgirio mūšis“. Pirmuosius eilėraščių posmelius mokykloje drąsiai tarė ir mažieji pirmokėliai. Vėliau, aidint skambučiui, visiems mokiniams prasidėjo pirmoji pamoka klasėse, o su ja ir nauji mokslo metai.

Vievio pradinės mokyklos
                                                                                                                                          direktoriaus pavaduotoja ugdymui