RENGINIAI MOKYKLOJE, SKIRTI NACIONALINEI LIETUVOS BIBLIOTEKŲ SAVAITEI 2016 M. BALANDŽIO 23 – 29 DIENOMIS

Tema - Bibliotekos metų šūkis:
 ,,Stiprios bibliotekos – stipri  visuomenė“
      Renginiai , skirti nacionalinei bibliotekų savaitei,  mokyklos bibliotekoje vyko vadovaujantis iš anksto sudarytu planu.
     Visą savaitę  bibliotekoje veikė mokinių skaitomiausių knygų paroda. Į nacionalinei savaitei skirtus  renginius buvo įtraukti visų klasių mokiniai.

Prailgintos darbo dienos grupės vaikai- pirmokai – antrokai su mokytoja D.Urbanovičiene dalyvavo akcijoje ,,Gydome knygeles“. ,,Seku, seku pasaką“ būrelio nariai, 1a kl. mokiniai, (vad. mokyt. G.Vilkelienė) suvaidino  ,,Cirko pasaką“.Renginį mokyklos bibliotekoje stebėjo PUG 1 grupės vaikai su mokytoja Svetlana Kunauskiene ir direktorė A.Reklaitienė  Vaidinimui pasibaigus,vsus renginio svečius, ,,drambliuką“ suvaidinusi Mėta, pavaišino  saldainiais. Vaikai neskubėjo išeiti,visi  dar pažaidė kortelių stalo žaidimus, dėliojo pasakas. Antrokai dalyvavo teminėje parodoje ,,Gražiausias žymeklis mano knygelei“, daug gražių skirtukų knygelėms sukūrė 2b ir 2c klasės (mokytojosG.Matonienė ir B.Kulėšytė) Piešinių parodoje ,,Mano  mylimiausias perskaitytos knygos herojus“ dalyvavo 3a, 3b ir 3c kl. ( mokytojos R.Kalvinskienė, L.Stasiūnienė, A.Pranukevičienė). Piešiniuose puikavosi įvairiausi ,,raganų lilių“, Hario Poterio veikėjų atvaizdai, veikėjai iš Astridos Lindgren knygų, didysis Neitas, ,,Alisa stebuklų šalyje“  ir kitų knygų herojai.Paroda  labai domisi visi mokiniai, ir renka pačius gražiausius piešinius.
  Ketvirtokai (mokytojos V.Davidavičienė ir E.Mikelinskienė) raštu atasakė į klausimą ,,Ko išmokome iš knygų?“
  Akcija ,,Dovanoju knygą mokyklos bibliotekai“, prasidėjusi  nacionalinės bibliotekų savaitės metu, tęsiama toliau ir baigsi mokslo metų pabaigoje.