Projektas "Pasimatuok puantus"

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vievio kultūros centro projektinėje veikloje „Pasimatuok puantus“. Ruduo vaikams neprailgo, nes jie turėjo labai daug užsiėmimų, susijusių su klasikiniu šokiu. Pirmąją pažintį su baleto pasauliu patyrėme Vilniaus Operos ir baleto teatre, kur edukacinių programų vedėja ,  operos teatro solistė Sofija Jonaitytė vaikams pasakojo apie teatro darbą, vedžiojo ir aprodė teatro kulisus, dekoracijų dirbtuves, rekvizitų sandėlius, papasakojo kaip kuriami spektakliai, vaikai matė kokia didelė scena , kokia technika ir kiek žmonių dirba tam, kad žiūrovai išvystų spektaklį.

Atvykęs į Vievį, baleto artistas Donatas Bakėjus vaikams vedė klasikinio šokio pradmenų pamokas, pasakojo apie nelengvą  baleto artistų gyvenimą, aiškino šokio paslaptis.
Taip pat vykome į nacionalinę M.K. Čiurlionio menų gimnaziją, stebėjome baleto skyriaus mokinių, būsimų baleto šokėjų pamokas, patys šokome.
Pasimokę baleto paslapčių,  kūrėme šokius spektakliui „Pelenė“, šokome pagal klasikinę S. Prokofjevo muziką, buvo įdomu ir nauja.
Gruodžio 6 dieną įvyko spektaklio premjera, šokome Beižonių vaikų globos namuose, o antrą spektaklį rodėme Vievio bendruomenei. Sulaukėme daug plojimų ir pagyrimo žodžių.
Esame dėkingi Vievio kultūros centro direktorei Audronei Stepankevičiūtei ir jos komandai už kvietimą dalyvauti tokioje įdomioje ir prasmingoje veikloje, tikimės ir ateityje aktyvaus kūrybinio bendradarbiavimo.

Šokio mokytoja D. Petkevičienė

Pamotė Mingailė Čirvinskaitė

Dukros Lėja Apanavičiūtė, Vėtra Bliūdžiūtė

Puotos dalyviai Ugnė Rėmytė, Vakarė Urbanovičiūtė, Aurelija Bliakevič, Ieva Jodkaitė, Danielė Dergačiovaitė, Kotryna Sedleckaitė, Matas Valys, Kristupas Marma, Lukas Puzinovas, Liutauras Paškevičius, Laurynas Kanapickas, Domas Juodis, Augustė Perednytė, Mykolė Baubaitė, Benas  Markevičius, Nikodemas Kaluževičius, Matas Markevičius