Projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elkis vandenyje - 2015“

Vievio pradinės mokyklos ketvirtokai su nekantrumu laukia antradienio ir trečiadienio, kai galės vykti į baseiną.
Dar būdami trečiokais, nuo 2015 m. balandžio mėnesio, įsitraukė į projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elkis vandenyje -2015“ veiklą. Projektas truks iki lapkričio 1 d. Užsiėmimai vyksta Elektrėnų baseine. Projekto tikslas - išmokyti nemokančius plaukti vaikus ir suteikti saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje žinias. Taip pat skatinti vaikų fizinį aktyvumą, bei populiarinti plaukimą.

Vaikai plaukimo pamokų metu mokomi įvairių plaukimo judesių, taip pat saugių šuoliukų į vandenį, kad projekto pabaigoje gebėtų be pagalbinių priemonių įveikti 25 metrų atstumą. Didelis pasiekimas vaikui – įveikti vandens baimę. Plaukimo pamokos turi įtakos vaiko organizmo grūdinimuisi, ištvermės lavinimui, ydingos laikysenos profilaktikai, suteikia teigiamų emocijų. Įgytas žinias vaikai galės (jau šią vasarą galėjo) pritaikyti pramogaujant, ilsintis prie vandens telkinių.
Labai džiaugiamės suteikta galimybe dalyvauti projekte. Dėkojame VŠĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centrui už pasiūlymą dalyvauti šioje programoje ir veiklos koordinavimą, užsiėmimus vedusiems profesionaliems treneriams Oksanai, Neringai, Antonui, Ovidijui. Taip pat mokyklai ir 4 klasių tėveliams už suteiktą galimybę nuvykti į baseiną.

Mokytojos Elena Mikelinskienė ir Virginija Davidavičienė