Profesijų diena

Kiekvienais metais mūsų mokykloje yra organizuojama diena, skirta pažinti įvairias profesijas. Mūsų ketvirtokai, profesijos dieną, dalyvavo Elektrėnų profesinio mokymo centro užsiėmimuose. 3c klasę profesijų dieną būti verslininkais mokė Ginto sesuo Toma; kaip kompiuterinės technologijos lengvina mūsų gyvenimą demonstravo Grytės tėtis Tomas; apie elektros naudą ir pavojus pasakojo Saulės tėtis Tadas.

1c profesijų dieną mokykloje suspėjo nuveikti ir išmokti labai daug: 5 pamokos - 5 skirtingos veiklos. Pirmos pamokos metu vaikai daug sužinojo apie nelaimingus atsitikimus namuose, pvz. gaisras, vandens užpylimas, vandalizmas, audra ir daug kitų bei žalos atlyginimą. Po pasakojimo vyko testas - konkursas, kurį vaikai šauniai (ir labai linksmai) atliko. Antros pamokos metų mokėsi apie naminių bei laukinių gyvūnų priežiūrą. Trečia pamoka apie saugią ir nesaugią elektrą. Visi vaikai galėjo patys išbandyti įvairius prietaisus. Ketvirtos pamokos metu klausėsi pasakojimų apie kelius, jų priežiūrą, transporto priemones ir pan. Na o per paskutinę pamoką visi galėjo pabūti jaunaisiais dizaineriais ir susikurti savo asmeninę apyrankę, o gal parnešti su meile darytą dovanėlę mamai.
3b lankėsi Mildos mamos kepyklėlėje ir kepė keksiukus. 2c klasė profesinę dieną dalyvavo Skaistės mamos pamokoje apie menotyrą. Taip pat lankėsi pašte. 2a klasė apsilankė Vievio gimnazijoje, fizikos mokytojos kabinete, Elektrėnų profesinio mokymo centre kur mokėsi kaip programuoti robotus, taip pat aplankė ir Elektrėnų biblioteką, susipažino su erdvėmis skirtomis vaikams. 3a lankėsi Elektrėnų priešgaisrinėje gelbėtojų tarnyboje.
Ačiū visiems padėjusiems tėveliams. Vaikams smagu, kai Jūs šalia.

Mokytoja Asta Pranukevičienė