Prevencinė akcija „ Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“

Prasidėjęs ruduo atsiuntė gerą žinią – vėl prasidėjo nauji mokslo metai. Visas rugsėjo mėnuo Vievio pradinėje mokykloje yra skirtas mokinių saugumui einant į mokyklą ir pasibaigus pamokoms namo. Ypatingas dėmesys, kaip ir kasmet, skiriamas mūsų mažiausiems t.y. PUG ir 1 klasių mokiniams. Rugsėjo 8 – 11 dienomis mokykloje vyko saugaus eismo savaitė, „ Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“.

Jos metu socialinė pedagogė , Inga Šimkuvienė , kartu su Vievio policijos nuovados nepilnamečių inspektore Evelina Romeryte  Bliujiene susitiko su PUG ir 1 klasių mokiniais ir mokytojomis. Susitikimo metu mokiniams buvo rodomas prevencinis filmukas „ Policijos bičiulis Amsis pataria“.  Po filmo stebėjimo pareigūnė mokinius supažindino ir priminė jiems kelių eismo taisykles. Patarė kaip reikia saugiai pereiti per kelią, kad vaikai būtų saugūs. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai kartu su klasės mokytojomis, socialine pedagoge ir policijos pareigūne ėjo per perėją, aiškinosi bei rodė, kaip ją reikia taisyklingai pereiti.
Prisimintos ir pakartotos saugaus eismo taisyklės buvo ir 2 - 4 klasėse. Mokyklos informaciniame stende socialinė pedagogė išleido stendą, kuriame prašoma sustoti ir įdėmiai perskaityti 6 patarimus, kaip saugiai ateiti į mokyklą.
Siekdama atkreipti ir tėvelių dėmesį  į mokykloje vykdomą akciją socialinė pedagogė, Inga Šimkuvienė, parengė atmintines tėvams.

Saugokime kelyje vieni kitus. Socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė