Prevencinė akcija „Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“

Rugsėjo mėnesį Vievio pradinėje mokykloje ypatingas dėmesys yra skiriamas mokinių saugumui. Didelę įtaką mokiniams turi prevencinė ir švietėjiška veikla mokykloje.
  Siekiant atkreipti mokinių dėmesį į saugumą kelyje, mokyklos socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė išleido prevencinį stendą, kur vaikų draugas – Policijos bičiulis Amsis pataria, kaip saugiai pereiti gatvę. Norint atkreipti tėvelių dėmesį buvo parengti lankstinukai „Saugus vaikas keliauja į mokyklą“.
   Rugsėjo 15 dieną Vievio pradinėje mokykloje lankėsi Elektrėnų policijos komisariato pareigūnė Erika Čaikovskaja, kuri skaitė saugumo pamokėlę mokiniams. Mažiausiųjų Vievio pradinės mokinukų nepamiršo aplankyti  ir Policijos bičiulis Amsis, kuris kartu su socialine pedagoge Inga mokė vaikučius  saugiai pereiti gatvę.

Visada gatvėje vadovaukimės šūkiu: „Gatvėje būsiu atsargus – saugiai grįšiu į namus“. Saugokime gatvėje vieni kitus. Socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė.