Prevencinė akcija „Saugiai į mokyklą – saugiai į namus“

Prasidėjęs ruduo atsiuntė gerą žinią – vėl prasidėjo nauji mokslo metai. Mokinių saugumas gatvėse ar keliuose priklauso ne tik nuo jų pačių, bet ir nuo suaugusiųjų. Geriausias vaikų mokytojas – tėvų pavyzdys. Taip pat didelės įtakos turi prevencinė ir švietėjiška veikla mokykloje.

Rugsėjo mėnuo Vievio pradinėje mokykloje yra skirtas mokinių saugumui. Mokyklos socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė išleido prevencinį stendą, kur vaikų draugas – Policijos bičiulis Amsis pataria, kaip saugiai pereiti gatvę. Norint atkreipti tėvelių dėmesį buvo parengti lankstinukai „Saugus vaikas keliauja į mokyklą“. Rugsėjo 23 dieną Vievio pradinę mokyklą aplankė Elektrėnų policijos komisariato bendruomenės patrulė Erika Čeikovskaja ir Policijos bičiulis Amsis. Ypatingas dėmesys, kaip ir kasmet, skiriamas mūsų mažiausiems t.y. PUG ir 1 klasių mokiniams. Susitikimo metu bendruomenės patrulė  rodė prevencinį filmuką „Policijos bičiulis Amsis pataria“. Po filmo stebėjimo pareigūnė  mokinius supažindino ir priminė pagrindines kelių eismo taisykles. Patarė kaip reikia saugiai pereiti kelią, kad vaikai būtų saugūs. Mokinukų praktiniuose užsiėmimuose dalyvavo ir bičiulis Amsis, kuris kartu su patrule rodė vaikams, kaip reikia saugiai eiti ir elgtis gatvėje.

Visada gatvėje vadovaukimės šūkiu: „Gatvėje būsiu atsargus – saugiai grįšiu į                                                           namus“. Saugokime kelyje vieni kitus.

Socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė