Pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ regioninis etapas

Gegužės 7d. Vievio pradinės mokyklos komanda, dalyvavo regioniniame pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“.Konkurso tikslas - skatinti mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime.

Ir šiemet mūsų pradinukai: Tautvydas Žigas 1c kl., Vytenis Strignatavičius 2a kl., Emilija Narbutaitė 3a kl. ir Kristijonas Jankūnas 4a kl. (komandos vadovės  Asta Pranukevičienė ir Rima Kalvinskienė) vyko į Rudaminą, kur susirinko 12 geriausių komandų iš įvairių Lietuvos rajonų.Mokiniai parodė saugaus eismo žinias atlikdami užduotis kelių makete, atsakinėjo į viktorinos klausimus, dėliojo kelio ženklų dėlionę, pademonstravo praktinius gebėjimus eidami per kelią pėsčiųjų perėjoje bei sankryžoje, aiškino kur ir kaip panaudoti atšvaitus. Užduotis vertino Kelių policijos atstovai.       Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda puikiai sudalyvavo visose rungtyse ir užėmė garbingą 3 – ąją vietą. Tikimės, kad įgyti praktiniai įgūdžiai ir išmoktos taisyklės apsaugos mokinius nuo pavojų gatvėse ir keliuose.

Mokytojos Asta Pranukevičienė ir Rima Kalvinskienė