Pradinių klasių mokinių konkurso "Šviesoforas" III etapas

Jau tampa tradicija, kad Elektrėnų savivaldybę regioniniame pradinių klasių mokinių konkurse „Šviesoforas“ atstovauja Vievio pradinės mokyklos mokinių komanda.
   Konkurso tikslas - skatinti mokinius domėtis kelių eismo saugumo klausimais, gerai išmanyti Kelių eismo taisykles, lavinti saugaus eismo įgūdžius.
  Ir šiemet,  gegužės 7 dieną, mūsų pradinukai: Vytenis Strignatavičius 1a kl., Emilija Narbutaitė 2a kl., Kristijonas Jankūnas 3a kl. ir Meda Jovaišaitė 4c kl. ( komandos vadovės  Asta Pranukevičienė ir Rima Kalvinskienė) vyko į Ukmergę, kur susirinko 11 geriausių komandų iš įvairių Lietuvos rajonų.
Mokiniai parodė saugaus eismo žinias atlikdami užduotis kelių makete, atsakinėjo į viktorinos klausimus, dėliojo kelio ženklų dėlionę, pademonstravo praktinius gebėjimus eidami per kelią pėsčiųjų perėjoje bei sankryžoje, aiškino kur ir kaip panaudoti atšvaitus. Užduotis vertino Kelių policijos atstovai.
   Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda puikiai sudalyvavo visose rungtyse ir užėmė 4 – ąją vietą.
Tikimės, kad išmoktos taisyklės ir įgyti praktiniai įgūdžiai apsaugos mokinius nuo pavojų gatvėse ir keliuose.
                                                                                                                                         Mokytoja Rima Kalvinskienė