Popietė rašytojui Otfrydui Proisleriui atminti

Spalio 25 d. mokykloje paminėtas vieno žymiausių Vokietijos vaikų rašytojų O. Proislerio  90 metų jubiliejus. Renginyje dalyvavo 3 - 4 klasių mokiniai ir mokytojai.

Renginį vedė 4a klasės mokiniai Urtė Demeškevičiūtė ir Titas Labanov. Rašytojo gyvenimą ir kūrybą apžvelgė 3b klasės mokiniai Kamilė Mukaitė ir Domantas Čiburas. Pirmosios O. Proislerio knygos „Mažasis Vandenis“ turinį papasakojo Kamilė Jančiauskaitė. Ištraukas iš knygų „Raganiukė“ ir „Ponas Klingzoras truputį mokėjo burti“ skaitė 4a klasės mokinė Evelina Martišauskaitė,  3c klasės mokinės Gerda Bliujūtė ir Lilijana Vaiciukevičiūtė,  3a klasės mokiniai Rokas Grigoravičius, Evelina Narkevičiūtė, Akvilė Minkevičiūtė, o Matas Paškevičius paruošė „ Vaiduokliuko“ inscenizaciją. Ypač aktyviai renginyje dalyvavo 4b klasė. Ieva Barauskaitė, Rūta Gaubaitė, Dominykas Varkulevičius suvaidino žiaurųjį plėšiką Hocenplocą, o Evelina Kinderevičiūtė, Gabrielė Liuc ir Kotryna Dubakaitė – Herbę su didele skrybėle.

Mokyklos bibliotekoje veikė O.Proislerio knygų paroda. Mūsų mokyklos vaikai šio rašytojo knygas mėgsta, jos yra vienos iš labiausiai skaitomų.

Parengė bibliotekininkė Birutė Lančinskienė