Pirmokų šventė

Ruduo skaičiuoja moksleivių, tarp jų ir pirmokų, dienas mokykloje. Jau beveik 50 jų prabėgo. Artėjo  diena, kurios pirmokai nekantriai laukė.
     Spalio 16 d. mokykloje vyko moksleivio pažymėjimo įteikimo šventė. Šventėje dalyvavo mokyklos direktorė A. Reklaitienė, pavaduotojos I. Šumskienė ir J. Mikalauskienė, pirmokai, jų mokytojos,  2b klasės mokiniai, tėveliai.
    Pradžioje visi darniai atliko mokyklos himną „Saulės zuikutis“. Skambiomis dainomis pirmokus pasveikino antrokai. Apie savo pirmuosius darbus mokykloje pirmaklasiai papasakojo daina „Graži ponia pelėda“. Šiltus ir nuoširdžius sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė ir įteikė pažymėjimus. Gavę šį svarbų dokumentą, pirmokai prisiekė būti uoliais mokiniais, tikrais savo mokyklos ir miestelio piliečiais, gerbiančiais draugus, mokytojus ir visus žmones, tausojančiais knygas ir visą mokyklos turtą... Patvirtindami savo žodžius sukūrė paveikslą „Palėdžiukų mokykla“. Visi kartu pasidžiaugę, kad tapo tikrais moksleiviais, „traukinuku“ išvyko toliau keliauti po mokslo ir žinių šalį.
                                                                                                                                 Mokytoja Birutė Kulėšytė