Pasakų kūrimo dirbtuvės Vievio pradinėje mokykloje

Balandžio 21d. Vievio pradinės mokyklos 4c klasėje svečiavosi, vaikų knygų dailininkas ir rašytojas Paulius Juodišius. Paulius, 2006 m. pelnė tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus geriausios metų knygos vaikams apdovanojimą už knygą „Amarėlio pyragas“.  Šį kart jis kartu su savimi atsivežė „Pasakų kūrybines dirbtuves“.

Dirbtuvių metu vaikai kūrė veikėjus, jų charakterius, jiems nutikusias istorijas. Piešė personažus, jų aplinką. Kūrė animuotą pasakos variantą. Gamino kaukes. Didžiausia įspūdį vaikams paliko Pauliaus atsivežti muzikos instrumentai, kuriais buvo kuriama daina pasakai.
Džiugu, kad mokiniai galėjo pajusti kūrybinį malonumą.  Kūryba, kaip sako pats Paulius – didžiausias smagumas, o ypač tas, kuris pavirsta naujomis pasakomis, naujais personažais ir keistais garsais.
Dėkojam dailininkui už naują patirtį ir nekantriai laukiam pasakos animacijos apie Liutvištį Flirką.

4c klasės mokytoja
Asta Pranukevičienė