Netradicinė Kovo 11 - osios pamoka

Visi esame vienos Tėvynės vaikai ir kartu kuriame savo valstybę.
Vievio pradinės mokyklos 2a klasės, mokytoja Genė Vilkelienė, 2c klasės, mokytoja Asta Špakauskienė, ir 4c klasės, mokytoja Asta Pranukevičienė, mokiniai Kovo 11 – osios šventę pasitiko su svečiais: Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugijos pirmininke Rasa Buikiene ir Lietuvos kariuomenės Strateginio komunikavimo Departamento atstovu, majoru Mindaugu Sakalausku.

Vaikai daug sužinojo apie Lietuvos tautinį kostiumą ir Lietuvos kariuomenę. Smagiai atsakinėjo į klausimus ir gavo dovanėlių.
Dėkojame svečiams Rasai ir Mindaugui už įdomią netradicinę pamoką, patriotiškumą ir meilę savo kraštui.
Ačiū ketvirtokei mokinukei Saulei Buikutei už gražiai, moderniai pristatytą tautinį kostiumą,
Tikime, kad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventinė nuotaika pasklido mūsų namuose ir kiekvieno širdyje.  Juk švenčiame mūsų visų laisvę!
Lai mūsų ugdytiniai auga brangindami lietuvišką žodį, dainą,  savo šalies istoriją, o užaugę ją perduoda savo vaikams ir vaikaičiams.

Vievio pradinės mokyklos mokytojos
Genė Vilkelienė, Asta Pranukevičienė