Mūsų mokyklos 15 Rugsėjis...

   Vievio pradinėje mokykloje Rugsėjo pirmosios skambutis nuskambėjo penkioliktąjį kartą. Vertėme knygą, kurioje buvo sudėlioti mokyklos nuveikti darbai. Mūsų bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė ir mokyklos svečiai. 

   Mokyklos direktorė Alma Reklaitienė pasidžiaugė, kad šį rugsėjį buvo sudarytos net keturios pirmokų klasės. Pirmokų pasai buvo įteikti net 82 pirmokams.
Šventės metu muzikiniais numeriais pasveikino beždžioniukų diskotekos dalyviai. Vėliau visi šventės dalyviai galėjo prisiliesti prie didžiojo mokslų pieštuko. Šventės pabaigoje savo linkėjimus kartu su balionais paleidome į dangų. 

                                                                                                                                                       Mažųjų žurnalistų klubas