METŲ PASIEKIMŲ APDOVANOJIMŲ ŠVENTĖ VIEVIO PRADINĖJE MOKYKLOJE

Š. m. gegužės 11 dieną  Vievio pradinės mokyklos bendruomenė susibūrė į tradicinę mokinių metų pasiekimų apdovanojimų šventę, kurios metu buvo apdovanoti šauniausi ir aktyviausi 2014-2015 m. m. mokiniai bei jų mokytojai.
Pirmiausia mokyklos direktorė Alma Reklaitienė įteikė net 52 padėkas mokiniams už puikų mokymąsi ir nepriekaištingą elgesį per visus mokslo metus. Taip pat kiekvienam mokiniui buvo įsegti tradiciniai šauniausio mokinio ženkliukai.

Pasidžiaugta gausiais laimėjimais ir pasiekimais įvairiuose Elektrėnų savivaldybės bei regiono organizuotuose konkursuose ir varžybose. Įteiktos padėkos mokiniams, dalyvavusiems ir laimėjusiems Elektrėnų savivaldybės Dailiojo rašto konkurse: 1c klasės mokinei Sandrai Kuncevičiūtei,  užėmusiai  I vietą (mokytoja B. Kulėšytė), 1a klasės mokinei Augustei Sajietaitei, užėmusiai II vietą. (mokytoja D. Stasiūnienė), 3b klasės mokinei Vėtrai Bliudžiūtei, užėmusiai II vietą (mokytoja E. Mikelinskienė), 4b klasės mokinei Kamilei Mukaitei, užėmusiai II vietą (mokytoja G. Stankienė).
  Taip pat įteiktos padėkos mokiniams, dalyvavusiems Elektrėnų savivaldybės Meninio skaitymo konkurse:  1 PUG grupės ugdytinei Vainetai Klerauskaitei, užėmusiai II vietą (pedagogė S. Kunauskienė), 4a klasės mokiniui Kristijonui Jankūnui, užėmusiam I vietą bei 4a klasės mokiniui Rokui Grigoravičiui padėka už nuoširdų meninį skaitymą (mokytoja G.Vilkelienė), II vietos laimėtojoms - 2b klasės mokinei Austėjai Pažėraitei  (mokytoja L. Stasiūnienė) ir 3a klasės mokinei Lukrecijai Zemenauskaitei (mokytoja V. Davidavičienė).
Elektrėnų savivaldybės 4 klasių mokinių Matematikos olimpiadoje4b klasės mokinys Vilius Karsokas užėmė I vietą (mokytoja G. Stankienė) ir 4a klasės mokinys Matas Paškevičius, užėmė III vietą (mokytoja G. Vilkelienė). Už dalyvavimą olimpiadoje įteiktos padėkos 4a klasės mokiniui Rokui Grigoravičiui ir 4c klasės mokiniams Giedriui Jukavičiui ir Gerdai Bliujūtei.
   Pasidžiaugta aukštais tarptautinio Kengūros konkurso rezultatais: 4b klasės mokinys Vilius Karsokas užėmė I vietą savivaldybėje (mokytoja G. Stankienė) ir 4a klasės mokinys Rokas Grigoravičius (mokytoja G. Vilkelienė) III vietą savivaldybėje.
Šiais mokslo metais Vilniaus regioniniame pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ etape Vievio pradinės mokyklos komanda - 1c klasės mokinys Tautvydas Žigas, 2a mokinys Vytenis Strignatavičius, 3a klasės mokinė Emilija Narbutaitė ir 4a klasės mokinys Kristijonas Jankūnas - užėmė III vietą.  Komandą konkursui ruošė mokytojos  R. Kalvinskienė ir A. Pranukevičienė.
   Š. m. vasario – kovo mėnesiais 4a klasės mokiniai Akvilė Minkevičiūtė, Gabija Kasparavičiūtė, Evelina Narkevičiūtė, Rokas Grigoravičius, Matas Paškevičius, Austėja Špetaitė, Kristijonas Jankūnas ir Oskaras Steponkus (mokytoja G. Vilkelienė) bei Pakalniškių skyriaus 4 klasės mokinė Airinta Labinskaitė (mokytoja A. Špakauskienė) dalyvavo Respublikiniame edukaciniame OLYMPIO 2015 Lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos, biologijos konkurse ir buvo apdovanoti I, II ir III laipsnio diplomais bei atminimo dovanomis.
Kaip ir kiekvienais metais pasidžiaugta mokyklos sportiniais pasiekimais:  zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs”  varžybose Vievio pradinės mokyklos mokinių komanda užėmė IV vietą.  Elektrėnų savivaldybės mokinių olimpinio festivalio Šaškių varžybose komanda - 4b klasės mokiniai Vilius Karsokas, Nojus Žarskas, Karolina Vaitkevičiūtė, Rokas Radatavičius  (komandos vadovė J. Malakauskienė) užėmė I vietą, o Respublikinėse varžybose VI vietą.
4 klasių mokiniams įteiktos mokyklos padėkos už mokinių aktyvų dalyvavimą ir veiklą neformaliojo švietimo užsiėmimuose visus ketverius metus.
  Kartu su šia švente baigtas įgyvendinti Elektrėnų savivaldybės remiamų programų konkurse laimėjęs Gabių vaikų ir jaunimo ugdymo rėmimo programos  projektas „Ateities vaikai“ (vadovės - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Mikalauskienė, pradinių klasių vyr. mokytoja Dalia Stasiūnienė, šokio vyr. mokytoja Dijana Petkevičienė). Iš projektui skirtų lėšų buvo pakviestas meno kolektyvas „Tarškalai“ ir visiems Vievio pradinės mokyklos mokiniams padovanojo edukacinę - meninę programą „Pasakysiu tau paslaptį“, kurios metu vaikai žaismingai ir nuotaikingai susipažino ir daug sužinojo apie Lietuvos gamtos įžymybes: Karvės olą, Velnio duobę, Mirusias kopas ir Karalienės liūną. Viso spektaklio metu netilo vaikų juokas. Visiems buvo palinkėta šiltos vasaros ir gerų bei turiningų atostogų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Mikalauskienė