Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Vievio pradinėje mokykloje

„Lietuviais esame mes gimę, lietuviais turime ir būt,
                                                Tą garbę gavome užgimę, jai ir neturim leist pražūt... “

Kovo 10 dieną visi Vievio pradinės mokyklos mokiniai ir mokytojai sugūžėjo drauge paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – Kovo 11-osios. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Alma Reklaitienė, tuo pačiu perduodama ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą. Vaikai stebėdami skaidres prisiminė Lietuvos istoriją nuo Sovietmečio iki šių dienų. Šventę lydėjo muzikiniai kūriniai skirti Lietuvai, kuriuos mokyklai dovanojo mūsų „Dainorėliai“. Visą savaitę klasėse vyko projektinė veikla skirta Lietuvos vardo paminėjimui. Vaikų kūrybiniai darbai dalyvaus leidyklos „Versmė“ konkurse – „Rašau Lietuvos vardą“.

Vievio pradinės mokyklos
pavaduotoja ugdymui Jūratė Mikalauskienė,