Liaudiška vakaronė

Lapkričio 29 dieną mokykloje vyko liaudiška vakaronė, skirta Tarmių metams.

Vakaronėje dalyvavo 3 – 4 klasių mokiniai su tėveliais, mokytojai., svečiai. Grojant kapelai “Ratilai” šokome tradicinius liaudiškus šokius, mokinome visus norinčius išmokti šokti. Vakaronę “Ratilų” vadovas Darius Mockevičius vedė dzūkiškai, ketvirtokė Kamilė pasakojo žemaitiškai, direktorės pavaduotoja Inga paporino aukštaitiškai, o suvalkietė L.Rupšlaukienė iš Elektrėnų švietimo skyriaus – savo tarme papasakojo apie laukiačias Kalėdų šventes. Vakaronėje linksminosi ir seimo narė D. Mikutienė, ir Vievio seniūnas Z. Pukėnas, visi šoko, vaišinosi, nes ateina ramusis tylusis Adventas, per kurį būsim geresni, atidesni ir malonesni vienas kitam.

Šokio mokytoja D. Petkevičienė