Liaudiška vakaronė „Šokim trypkim, linksmi būkim“

Š.m. lapkričio 30 dienos pavakare į mokyklą susirinko pradinukai su savo  šeimomis, kuriems rūpi išsaugoti savo tautos kultūrinį paveldą, kurie supranta ir mėgsta lietuvišką šokį ir dainą. Mokykloje vyko liaudiška vakaronė  „Šokim trypkim, linksmi būkim“ skirta Lietuvos etnografinių regionų metams. Buvo smagu šokti ir dainuoti skambant gyvai „Ratilų“ kapelijos muzikai. Mažieji , pasikeisdami dainavo visų Lietuvos etnografinių regionų – aukštaičių, žemaičių, dzūkų, suvalkiečių dainas, šoko šokius.

Ketvirtokai visus norinčius mokino ir šoko tradicinius vakaronių šokius-  „Oira“, „Malūnėlis“, „Transkveras“, Saliamono valsas“.
Nuoširdžiai dėkojame Vievio meno mokyklos Dailės skyriaus mažiesiems menininkams ir jų mokytojams už keramikos darbus – jais apdovanojome vakaronės dalyvius už smagius šokius, gražiausius tautinius rūbus, sudainuotą lietuvišką dainą.
Vakarą vainikavo visų bendrai sudainuota „Giminių“ daina ir sušoktas „Suktinis paskutinis“. Dėkojame visai mokyklos bendruomenei už pagalbą organizuojant šį smagų ir prasmingą renginį.

Šokio mokytoja D. Petkevičienė