KVIETIMAS Į SAVAITGALIO STOVYKLĄ BEIŽIONYSE

Viešoji įstaiga „Policijos akademija“
 forma: viešoji įstaiga. Buveinė: Mindaugo 14, Vilnius, Juridinio asmens kodas: 125876059.  Įmonė užregistruota Juridinių asmenų registre,  registravo Valstybės įmonės Registrų centro Vilniaus filialas
KVIETIMAS Į SAVAITGALIO STOVYKLĄ BEIŽIONYSE.

"Policijos akademija“, drauge su Elektrėnų savivaldybe ir Beižionių vaikų globos namais kviečia šeimas su vaikais dalyvauti pozityvios tėvystės stovykloje adresu: Bažnyčios g. 9, Beižionių km, Elektrėnų sav.  Stovykla vyks rugsėjo savaitgaliais: rugsėjo 5, 12, 19 ir 20 dienomis. Iš viso keturias dienas, nuo 9.00 iki 17-18 val. Dalyviai bus vaišinami pietumis, priešpiečiais ir pavakariais.
Stovyklos programa:
Rugsėjo 5 d. I dienos pusėje vyks Beižionių vaikų globos namų direktoriaus V. Palčiausko praktinė paskaita šeimoms su vaikais „Šeimos narių savitarpio bendradarbiavimas  ir atsakomybė. Įgūdžių formavimas“ ir individualios konsultacijos. II dienos pusėje šeimos bus mokomos sportinių žaidimų vadovaujant sporto instruktoriui Svajūnui Polikevičiui, daugkartiniam sambo čempionui.
Rugsėjo 12 d. vyks G. Bagužio paskaita „ Smurtas šeimoje. Teisinė ir psichologinė pagalba“. Dalyviai bus supažindinti su naujausiomis policijos iniciatyvomis siekiant apsaugoti smurto aukas. Po to aktyvi veikla su sporto instruktoriumi Svajūnu.
Rugsėjo 19 ir 20 dienomis savo autorinę programą „Pozityvi tėvystė“ tėvams su vaikais  ves Vytautas V. Landsbergis.  II dienos pusėje folkloro dainininkė Rugiaveidė mokys tradicinių papročių, vaikų ir šeimos dainų, žaidimų.
Mes tikimės, kad užsiregistravusieji dalyvaus visas 4 stovyklos dienas.
Kas gali dalyvauti (dalyvių atrankos kriterijai):
Jaunos šeimos ( iki 35 m. ) su vaikais; vieniši tėvai su vaikais/ globotiniais; krizę išgyvenančios šeimos su vaikais; jauni asmenys ( 16-29 m. ), nepilnamečiai asmenys su tėvais/globėjais; besilaukiančios motinos; globėjai su savo globotiniais; nepilnamečiai tėvai su vaikais; tėvai, kurių vaikams nustatyta globa; šeimos, kurių bent vienas iš sutuoktinių yra buvęs globos namų auklėtinis, jauni ( 16-29 m. ) nedirbantys ir nesimokantys asmenys.
Kaip užsiregistruoti:
Pildykite anketą ir siųskite el. paštu: vilija@ukmc.lt; arba registruokitės telefonu: 869817110. Registruotis galimaiki rugsėjo 3 d. imtinai.
Jeigu turite klausimų- susisiekite su mumis ir klauskite.
Tel. 8 528 27678 (bendras mokyklos telefonas