Konkursas „Mes policijos bičiuliai“

2016-12-16 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų sav. policijos komisariatas tradiciškai organizavo konkursą pradinių klasių mokiniams „Mes policijos bičiuliai“.
Konkurse dalyvavo 5 komandos: Vievio pradinės mokyklos komanda, Elektrėnų pradinės mokyklos komanda, Elektrėnų Ąžuolyno progimnazijos komanda, Kietaviškių pagrindinės mokyklos komanda ir Semeliškių gimnazijos komanda.
Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų sav. policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij.

Komandos iki konkurso turėjo pateikti komisijai namų darbus. 5 meninius darbelius apie policijos darbą. Vievio pradinės mokyklos komandos nariai pateikė 3 piešinius ir 2 rašinius apie policijos darbą ir visų vaikų mylimą bičiulį Amsį. Antroji užduotis -  komandos prisistatymas: pavadinimas, emblema, dainelė, eilėraštis, šūkis. Trečioji užduotis - viktorina (komandos atsakinėjo į komisijos pateiktus klausimus, kurie apjungė ne tik žinias apie policijos darbą, bet ir sveiką maistą).
Visos komandos buvo šaunios ir puikiai pasirengusios. Kompetetinga komisija suskaičiavusi balus paskelbė 2016 m. konkurso „Mes policijos bičiuliai“ nugalėtoją: Vievio pradinės mokyklos komandą. Nugalėtojų komandos nariai: Gabija Šimkutė 4b kl., Vytenis Strignatavičius 4a kl., Šarūnas Michalkevičius 4a kl., Danielius Cibulskas 4c kl. ir Antanas Arlauskas 3a kl., komandos vadovė socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė. Nugalėtojams įteiktas „Komandos nugalėtojos“ diplomas bei atminimo dovanos.

Socialinė pedagogė Inga Šimkuvienė