Koncertas, skirtas Mamos dienai paminėti "Tau, Mamyte"

Balandžio 30 dieną Vievio pradinės mokyklos aktų salėje vyko koncertas, skirtas brangiausiam žmogui, Mamai..
    „Dažnai neįvertinam žmogaus, kuris kasdien šalia. Nekreipiam dėmesio į jo rūpesčius, o gal džiaugsmus, nervina tie patys klausimai. O ar Jūs kada paklausiate mamų: kaip Tu jautiesi, gal Tau padėti, ar viskas Tau gerai. O svarbiausia, ar pasakote savo mamai: „ Mamyte, aš Tave labai myliu“.“
    Šiais žodžiais į susirinkusias mamas kreipėsi  vedantieji. Dainas ir šokius atliko Vievio kultūros centro vaikų etnografinis ansamblis „Iviukai“ (vad. Rūta Vaičekonytė), Vievio pradinės mokyklos vokalinis ansamblis (vad. Laima ir Dalia Stasiūnienės), Vievio pradinės mokyklos šokių kolektyvas „Boružėlės“, etnografinis ansamblis (vad. Dijana Petkevičienė), Elektrėnų sportinių šokių kolektyvo “Elektrėnų žiburėliai“ šokėjai, mergaičių Lėjos Apanavičiūtės ir Vėtros Bliudžiūtės duetas.
    Koncerto pabaigoje visi dalyviai padėkojo mamoms ir  įteikė gėles:
„Dėkoju, kad užauginai mane supdama nuo saulėlydžio iki aušros.
Dėkoju, kad rūpinaisi manimi nuo rytinės žvaigždės iki mėnulio patekėjimo.
Dėkoju, kad buvau glaudžiama minkštame Tavo glėbyje ilgiausiomis nemigo naktimis.
Sveikinu Tave ir linkiu būti tokia pat nepakartojama visiems žmonėms, kokia buvai ir esi man.
Kiekvieną linksmą akimirką aš noriu bėgti pas Tave vienintelę - prisiglausti, nudžiuginti Tave savo juoku, apsvaiginti akių švytėjimu.
Ir tai yra mano meilės ir ilgesio dovana Tau, mylima Mama.“
                                                                                                        Mokytojos    G. Stankienė ir A. Pranukevičienė