Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną mūsų mokyklą užliejo šurmuliuojanti Kaziuko mugė. Mokiniai su tėveliais labai kruopščiai ruošėsi , tai patvirtino ne tik prekių gausa ir grožis, bet ir išradingai papuošti prekystaliai.

Šeimų sukurti rankdarbiai, suvenyrai, papuošalai, įvairiausi skanėstai, saldumynai džiugino ir glostė lankytojų akis ir širdis, o jaunųjų prekeivių bendravimo kultūra, paslaugumas, linksmumas pakerėjo visus lankytojus. Svečiai, dalyvavę mugėje, supažindino visus norinčius  su kūrybiniu procesu  - verbų rišėja V. Tenikienė rodė kaip rišamos verbos iš pačios užsiaugintų ar surinktų žolynų, Vievio floristės gamino nuostabius knygų skirtukus iš gėlių, meno mokyklos mokytojai pristatė tradicinius dailiuosius amatus ir kvietė lankyti jų rengiamus edukacinius užsiėmimus bei patiems pabandyti  išmokti , Elektrėnų profesinio mokymo centro jaunosios konditerės siūlė saldumynus įvairiaspalviu glaistu pasipuošti patiems, tuo pradžiugindami visus vaikučius.

Kartu su visais mugėje apsipirkinėjo  Elektrėnų savivaldybės meras K.Vaitukaitis, Vievio seniūnas Z. Pukėnas. Visą vakarą skambėjo liaudiškos kapelos  „Pylimėlis“ muzika, tradicinius šokius šoko ir vaikai, ir suaugę. Visi džiaugėsi pardavę, pirkę, nusiderėję , dovanoję ar kitaip pajutę šventinį pavasarinės Kaziuko mugės šurmulį. Dėkojame nuolatinei mūsų rėmėjai -  „Malsenai“ ir visiems, organizavusiems, dalyvavusiems šiame nuotaikingame  renginyje.

Šokio mokytoja D. Petkevičienė