Išvyka į Seimą

Kovo 25d. konkurso vaikams „Geltonasis autobusas“ nugalėtojai su mokytoja G. Matoniene ir psichologe R. Peredniene, Seimo narės D. Mikutienės kvietimu, lankėsi LR Seime. Mokiniams buvo suorganizuota ekskursija po Seimo rūmus, kurios metu suteikta galimybė pasėdėti Seimo pirmininko ir kitų Seimo narių vietose, svarstyti jiems aktualų klausimą.

Seimo bibliotekoje vyko mokinių apdovanojimai. Konkurso nugalėtoja tapo Dileta Šestavickaitė (4b klasė). Nominantais pripažinti: Liveta Tamaševičiūtė (4a klasė), Deimantė Kirkliauskaitė (4a klasė), Airė Kulbickaitė (4c klasė), Raminta Sabonytė (4b klasė), Rokas Grigoravčius (3a klasė). Visiems kitiems mokiniams padėkota už dalyvavimą konkurse. Mokinius ruošė mokytojos G. Matonienė, B. Kulėšytė, D. Stasiūnienė ir G. Vilkelienė.
Konkurse dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojoms įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. Vėliau Seimo kavinėje vyko vaišės.