Ir vėl Rugsėjis

Lietingas  oras Vievio pradinės mokyklos mokinukus šventei sukvietė į sporto salę. Renginyje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės meras K. Vaitukaitis, Vievio seniūnas Z. Pukėnas, Seimo narė D. Mikutienė, Vievio klebonas A. Kelmelis.

Grojant muzikai Vievio gimnazijos abiturientai atvedė pirmokus. Visi susirinkusieji pagerbė šalies ir mokyklos vėliavas. Mokyklos direktorė A. Reklaitienė pasveikino su Pirmąja mokslo metų diena, pasidžiaugė naujuoju autobusiuku, pagausėjusiu pirmokų ir priešmokyklinukų būriu. Pradinės mokyklos šokėjos „ Boružėlės“ visus paragino kartu sportuoti, nes šiais metais mokykla įsijungė į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Po jaunųjų šokėjų pasirodymo Direktorė įteikė pirmoko pasus.

Šventę užbaigė pirmokų deklamuojamos eilės, ketvirtokai perskaitė jiems priesaiką, o mažiausieji garsiai pasižadėjo mylėti mokyklą, nuoširdžiai mokytis, gerbti knygą, suolą, klasę ir mokyklą. Netrukus posmus rugsėjui skyrė ir trečiųjų klasių mokiniai Akvilė, Nojus bei Gerda. Pasigirdus skambučiui, abiturientai pirmokėlius palydėjo į klases. Visiems prasidėjo Pirmoji pamoka.

Mokytojos Asta Pranukevičienė ir Giedrė Stankienė