Goethe’s instituto parodoje „Matematika gyvai“

Vasario 5 dieną Vievio pradinės mokyklos Kazokiškių, bei Lazdėnų skyrių 1-4 klasių mokiniai aplankė Goethe’s instituto parodą „Matematika gyvai“, kuri vyko Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre Vilniuje.

Parodoje vaikai  išbandė 20 eksponatų! Dėjo dėliones, statė tiltus, suko galvą ties kauliukų žaidimais, stebėjo rutulių lenktynes, pūtė nuostabius muilo burbulus, veidrodiniu būdu dėliojo žodžius, bandė pergudrauti kompiuterį vaikščiodami kreive ir tuo pat metu – lyg visiškai tarp kitko – užsiėmė matematika. Suvokimas parodoje apie tam tikrus dalykus pateikiamas per ranką, galvą ir širdį. Toks būdas keliauti po matematikos pasaulį vaikams labai patiko. Į mokyklą jie grįžo pilni įspūdžių bei patirties apie tai, jog patiems veikti ir atrasti daug smagiau.

Asta Marcinkevičienė