Europos judėjimo savaitė Vievyje

Rugsėjo 30 d., Vievio lopšelio/darželio kvietimu, mes, 4a ir 4c klasių mokiniai ir mokytojos, dalyvavome Europos judėjimo savaitės bėgime, kurį organizavo Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas.
     Pakiliai, sportiškai nusiteikę ir pasipuošę ryškiaspalve sportine apranga, keliavome į Vievio gimnazijos stadioną. Visi draugiškai bėgome mums skirtą atstumą pagal devizą ,,Svarbiausia – dalyvauti“.
     Judėjimo savaitę Lietuvos mokyklos ir darželiai surengė per 300 bėgimų, juose dalyvavo apie 50000 vaikų, pedagogų, tėvų, administracijos darbuotojų.

Mokytoja  Genė Vilkelienė