Džiaugiamės šių mokslo metų I pusmečio pasiekimais...

       2015-01-29 vykusioje 2014-2015 m. m. I pusmečio apdovanojimų šventėje už puikų mokymąsi ir nepriekaištingą elgesį mokykloje žodinė mokyklos direktorės Almos Reklaitienės padėka pereikšta 27 mokiniams:
 

Antanas Arlauskas, 1a klasė
Simona Zagorskaitė, 1a klasė
Akvilė Gumbytė, 1a klasė
Augustė Sajietatė, 1a klasė
Augustė Kasperovičiūtė, 1b klasė
Austėja Šareikaitė, 1b klasė
Augustinas Apyvala, 1c klasė
Sandra Kuncevičiūtė, 1c klasė
Vytenis Strignatavičius, 2a klasė
Lukas Kriaučiūnas, 2a klasė
Ineta Veličkaitė, 2b klasė
Gabija Šimkutė, 2b klasė
Aivaras Denisenko, 2b klasė
Dovydas Bliujus, 2b klasė
Vanesa Beniušytė, 2c klasė
Danielius Cibulskas, 2c klasė
Ieva Jodkaitė, 2c klasė
Marius Šestavickas, 2c klasė
Gustė Tumasonytė, 3a klasė
Kasparas Kurminas, 3a klasė
Danielė Dergačiovaitė, 3b klasė
Adrianas Gudkovas, 3b klasė
Elvinas Sukackas, Kazokiškių sk. 3 klasė
Akvilė Minkevičiūtė,4a klasė
Rokas Grigoravičius, 4a klasė
Vilius Karsokas, 4b klasė
Tomas Tunevičius, 4b klasė
Pasidžiaugta nuveiktais darbais mokykloje ir už jos ribų:

      • 3-4 klasių mokiniams įteikti Kūno kultūros ženklo programos „Augti ir stiprėti“ lipdukai.
  • Įteiktos padėkos ir diplomai už dalyvavimą:

Elektrėnų savivaldybės mokyklų 4 kl. mokinių raštingiausio mokinio konkurse:
4a klasės mokiniui Rokui Grigoravičiui – užėmus I vietą (mokytoja G. Vilkelienė)
4b klasės mokiniui Viliui Karsokui užėmus II vietą (mokytoja G. Stankienė)

Už dalyvavimą dėkojame 4c klasės mokiniui Vaidui Jankevičiui
ir Kazokiškių sk. mokinei Ugnei Kačinskaitei

Elektrėnų  mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybose mūsų komanda užėmė II vietą (neformaliojo švietimo sportinių programų
(vadovės J. Malakauskienė ir V. Davidavičienė)
Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių konkurse „Žiemos etiudai“:
Kazokiškių skyriaus 3 kl. mokinys Elvinas Sukackas užėmė I vietą
(mokytoja A. Marcinkevičienė)
2b klasės mokinė Ineta Veličkaitė užėmė II vietą (mokytoja L. Stasiūnienė)
4b klasės mokinė Sandra Našlenytė užėmė III vietą (mokytoja G. Stankienė)
3b klasės mokinys Matas Mažutavičius užėmė III vietą (mokytoja E. Mikelinskienė)
11 – ame tarptautiniame informatikos ir IT konkursas „BEBRAS“ konkurse padėkos įteiktos 4a klasės mokiniams
Pasiekimų šventę vainikavo klasių atstovų pasirodymai „Beždžioniukų diskotekoje“.

 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, neformaliam ugdymui
Inga Šumskienė