Diena su knyga be paveikslėlių

Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla jau keletą metų tradiciškai su socialiniais partneriais organizuoja ir vykdo vieną netradicinių edukacinių veiklų - kūrybines dirbtuves.
Vasario mėnesį mokykloje lankėsi Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriai Gediminas Rimeika ir Eglė Valadkevičiūtė. Su jais visą dieną antrų klasių mokiniai dalyvavo Kūrybinės vaizduotės ir skaitymo dirbtuvių pagal B. J. Novako kūrinį vaikams „Knyga be paveikslėlių“  užsiėmimuose. Profesionalūs aktoriai skaitė neiliustruotą knygą, kvietė vaikus kartu skaityti ir pasinerti į vaizduotės pasaulį žaidžiant improvizuotus žaidimus.
Vaikai labai gerai įvertinimo užsiėmimus. Juos sužavėjo knygos ne paveikslėlių skaitymas. Vaikai  po susitikimo išėjo puikios nuotaikos, kupini įspūdžių...
Šios kūrybinės dirbtuvės skirtos šiuolaikiniams vaikams, kurie nuo mažų dienų yra panardinami į mus supantį vaizdų pasaulį ir kartais pamiršta, o gal net ir nesužino, koks beprotiškai įdomus užsiėmimas yra skaityti knygą… net jeigu ji be paveikslėlių.

Vyr. mokytoja Rasa Bagdžiuvienė