AKCIJA „GERINKIME EMOCINĘ SAVIJAUTĄ“

Labai svarbi psichologinė sveikata  rudenį. Kokios emocijos mus lydi? Ar mes mokame gyventi laimingai? Pagal mokslinius tyrimus,  kūnas neabejingas jausmams. Jei juokiamės, organizme gaminasi laimės hormonai, jei liūdime, jis „vysta“ kartu su mumis.
Vievio pradinėje mokykloje vyko
AKCIJA „GERINKIME EMOCINĘ SAVIJAUTĄ“.

Visą mėnesį klasių grupėse vyko diskusijos, refleksijos, visą mėnesį veikė Rudenėlio paštas,  mokiniai rašė laišką rudeniui, kuriuose atsispindėjo jausmai. Kam rašyti sunku, ar dar tiesiog nemoka, savo emocijas  išreiškė įvairiomis spalvomis piešdami nuotaiką.
Čia nuotraukoje dar matome tyrėjų-ekspertų grupę, kurie padėjo atidaryti Rudenėlio dėžutę ir perskaityti visus laiškus.
Perskaityti laiškai mums sako, kad blogo oro nebūna, bet tik nuotaika gali būti bloga, bet apie blogą nuotaiką mes
suradome tik kelis laiškus, ir jie turėjo pagrindo liūdėti, pykti ir jaustis nelaimingi.

Mokyklos psichologė Rasa Perednienė